| Losnams a întrebat:

Ce campionat puternic de fotbal merita urmarit dintre Bundesliga, Serie A, LaLiga? Si de ce?

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ai enumerat absolut toate campioantele puternice de fotbal din Europa, dar Premier League unde este?

Eu unul aleg Premier League intotdeauna!

Strict dintre Bundesliga, Serie A si La Liga as urmari Bundesliga si Serie A,, campionatul capsunarilor nu ma impresioneaza sub nicio forma.

| Sn4k3 a răspuns:

Pai depinde ce echipe iti plac, ca doar pentru ele si la ele te uiti. Toate merita.

| RobertMoon a răspuns:

Premier league deoarece este cel mai echilibrat valoric.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate merita, dar parca Premier leauge din Anglia este mai bun...

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Intr-un top exista Premier League si restul, el e cel mai urmarit campionat si cel mai intens, e alt fotbal...

| Vali215 a răspuns:

Cu toate ca sunt fan infocat Real Madrid, iti recomand din tot sufletul sa te uiti si la Premier League, este cel mai spectaculos campionat, Bundesliga sau Serie A nu se compara cu Premier League sau LaLiga.