| AvalohAlyn a întrebat:

Ce campionat de fotbal urmaresti? De ce iti place?

Răspuns Câştigător
| Goaga_Grigoras_1998 a răspuns:

Sincer nu prea mai urmaresc campionatul romanesc, mai mult Bundeliga; tin cu FC Bayern Munchen si sunt chiar in fanclubul din Romania.Este un campionat cu totul deosebit si ai ce vedea, fara sa te plictisesti, tinand cu sufletul la gura si un suporte amator.
Daca esti interesat poti urmarii Bundesliga chiar pe Eurosport2 si iti garantez ca va deveni un campionat mai puternic odata vu venirea lui Guardiola la Munchen.
Cel mai mult m-a atras la nemtii corectitudinea si sportivitatea joculuisi aceasta rivalitate recenta Bayern-Dortmund. Mia san mia FCB!

| alexs99 a răspuns (pentru Goaga_Grigoras_1998):

E vreun site al fanclubului? As vrea sa intru sa si eu.

7 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Romanesc si de plictiseala

| Dariusuu a răspuns:

Campionatul Angliei.

Acolo chiar sunt surprize.

| Ibrahimovic a răspuns:

Premier League...

| XTreme00 a răspuns:

Eu urmaresc campionatele puternice unde ai ce vedea.Chiar daca aproape toata lumea zice ca Romania e slaba la fotbal, eu cred ca Liga I este puternica.Deci ligile pe care le urmaresc : Ligue 1, Serie A,Primera Division, Premier League, Bundesliga, Liga I, uneori cele din Belgia sau Ucraina.

| DinamoPCH a răspuns:

Pe cel romanesc...si Bundesliga I deoarece joaca Alexinio. Tu?

| Goaga_Grigoras_1998 a răspuns:

Fcbayern.ro
Daca nu reusesti intreaba-ma tot ce ai nevoie!