| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Ce ceiuri(de preferat la plic)pe care l-ati baut si voi si a functionat, imi recomandati pentru slabit pe langa exercitii si regim. funda

5 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Ceai de soc dar nu la pliculet - cel cumparat din piata si pus la uscat

| Vichtory a răspuns:

Cele mai bune ceaiuri de slabit sunt:
Ceaiul de soc
Ceaiul de menta
Ceaiul negru
Ceaiul de coada calului
Ceaiul de urzica
Ceaiul de papadie
Ceaiul de anghinare
Ceaiul din frunze de dude
Dar cel care l-am incercat si mi-a oferit rezultate excelente a fost ceaiul verde, si macar in poti bea fara greata.(K)
Pup. Funda?

| Felix2009 a răspuns:

Ceaiul verde e bun pentru slabit si e antioxidant. Are gust bun, se poate bea cu lamaie

| AlphaGod a răspuns:

Ceai verde, dar te sfatuiesc sa nu dai banii pe asa ceva pentru ca nu o sa aiba nici un rezultat, dieta este cheia, dieta si apa, fara nimic dulce, nu vei slabi nici o data de la ceaiwinking

| danadana28 a răspuns:

De incercat nu am incercat, dar am auzit de ceaiul de la Fares "Silueta perfecta" poti incerca sa vezi daca functioneaza ca nu e asa scump. Oricum, ca sportul si o alimentatie sanatoasa nu exista leacuri mai bune pentru grasime.