| alexa1968 a întrebat:

Ce regim de slabit imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| thetraveler a răspuns:

Un regim vegetarian cu accent pe hidratare.multa apa mai ales dimneata. sucuri de fructe care sunt foarte gustoase, consum de legume proaspete crude, salati. o leguma care reduce mult apetitul este topinamburul sau napii au un gust dulceag e sarac in calorii si e satios

| alexa1968 explică (pentru thetraveler):

Iti multumesc. eu tin regimul dukan si il termin dar mai vreau altul. multumesc frumos

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cel recomandat de medic.

| alexa1968 explică (pentru neutrino):

Da dar medicul mia tot recomandat si a zis ca numai stie big grin

| neutrino a răspuns (pentru alexa1968):

Schimba medicul.

| alexa1968 explică:

Mda pacat dar nu functionezawinking daca nu stii tongue