| Laurentiu_4547 a întrebat:

Ce credeți ca vor face echipele romanești astăzi Steaua si CFR?
Ajax - Steaua ( cine bate si cu ce scor )?
Inter vs CFR ( cine bate si cu ce scor )?
Care nimerește scorul primește Funda.

8 răspunsuri:
| cooldreams a răspuns:

Asta nu e site de ghicit draga. Daca vrei sa aflii scorui inainte, du-te la o ghicitoare ceva. Eu, de exemplu, zic ca bat Steaua si CFR cu 3-0. E BINE?

| Laurentiu_4547 explică (pentru cooldreams):

Te superi degeaba, a fost o simpla curiozitate am mea sa vad ce cred ceilalți despre aceste doua jocuri.

| cooldreams a răspuns (pentru Laurentiu_4547):

Eh, hai ca nu ma supar. Macar de ar castiga Steaua, ca sa dea colegul meu de banca petrecere. rolling on the floor

| alex500 a răspuns:

Inter-cfr 2-1
ajax-steaua 4-1

| Veleno1 a răspuns:

Steaua zic ca pierde cu 2-1, sau e egal..cfr-inter e greu de spus oricum mai mult de 1-2 nu isi iau.

| calinjuve a răspuns:

Bate steaua cu 2 la 1
cfr face egal 1 la 1