| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti a meritat Liverpool calificarea in finala? Eu zic ca nu dupa ce au furat la golul patru.

Parerea mea trebuia sa repete lovitura libera.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si eu am fost fan Barcelona pe vremea cand jucau fotbal dar aseara au fost adormiti, vezi unde duce aroganta, ce furt aia au adormit, erau obositi, merita trofeul aceasta echipa, sa stii ca au un antrenor cu un caracter rar intalnit, te invit sa vezi interviuri cu el
https://www.youtube.com/watch?v=ad26KAM8CEM

asta e au pierdut, numai sunt ce au fost, un sfat lasati dependenta asta fata de o echipa, iubiti fotbalul nu o echipa anume, asa veti iubi mai mult fotbalul

| Drimmero a răspuns:

Fereasca Sfantul cat tupeu nesimtit aveti in voi, barcelonistilor!

Liverpool a meritat cu varf si indesat calificarea in finala, a dominat tur-retur.
Lovitura libera? A fost corner toata ziua si nu se poate pune problema de repetat,, efectiv toata echipa voastra a fost o gloata de idioti, nici in curtea scolii nu se iau astfel de goluri din corner,, pana si aseara fura turcul pentru voi, dar fotbalul a castigat, ce bine imi pare! Prea mult a pacalit barza fotbalul dar aseara Liverpool i-a scos fotbalul din cap/

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Drimmero):

Asa cum Valencia ii scoate fotbalul din cap la arsenal.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Mi-ai scris asta si de pe celalalt cont, raspunsul e acelasi: sterge-ti lacrimile din ochi si realizeaza ca Valencia e inferioara Arsenalului, doar daca Emery face niste schimbari dezastruoase in aparare se poate pierde calificarea.

| Sn4k3 a răspuns:

Tineam cu Barca, dar la cum au jucat, clar merita Liverpool finala.

| Plato a răspuns:

Nu au furat absolut nimic.
Liverpool a jucat fenomenal, nu a fost din lumea noastra.
Eu tin cu Chelsea, dar cei de la Liverpool au avut 2 inimi fiecare, atâta spirit rar vezi. Am vazut un meci de legenda, o echipa fantasmagorica.
Toata stima si admiratia pentru ei, m-au emoționat serios, am rămas cu gura cascata.

Liverpool a meritat 100%.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au meritat si nu a exista niciun motiv sa se repete lovitura de colt.

| gogu220 a răspuns:

După cum a decurs meciul cred că aseară Dumnezeu a fost Englez, şi un pic de culoare.
E adevărat că al doilea gol a fost un pic cu noroc, iar al patrulea un pic hoţeală, dar când miza e aşa de mare o clipă de neatenţie costă mult.

| Drimmero a răspuns (pentru gogu220):

Voi sunteti bolnavi? Ce hoteala visati? Ce a facut Barca la acel corner se numeste prostie care e cu totul altceva,, hotie a fost atunci cand dadea turcul fault la orice atingere.

| anonim_4396 explică (pentru gogu220):

Daca te-ai fi referit la culoarea rosie, comentariul tau ar fi fost acceptabil, dar ma indoiesc ca asta ai avut in minte si chiar nu vad de ce ai simtit nevoia sa aduci acest lucru in discutie.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Nu a furat nimeni nimic. Și aia nu a fost lovitură liberă, aia a fost lovitură de colț iar arbitrul dăduse deja ok-ul ca ea să fie bătută. Mai învățați fotbal și veniți după aia să vorbiți...