| Stef29 a întrebat:

Ce credeti ar fi o idee buna sa vina Villa si Rooney la Real Madrid?

4 răspunsuri:
| maryusik a răspuns:

Nu cred ca villa sar duce la R.M mai degraba la Chelsea si Rooney nu va pleca niciodata de la man unitet

Răspuns utilizator avertizat
| Parmalat a răspuns:

Real Madrid are doar 3-4 jucatori de superclasa, comparabili cu ai Barcelonei: Casillas, Carvalho, Ozil si Cristiano Ronaldo. Restul sunt jucatori de duzina deci obligatoriu trebuie sa aduca jucatori de superclasa daca vor sa se bata cu Barcelona.
In meciul direct de pe Bernabeu din Liga Campionilor, Xavi avea procentaj de pase reusite 89% si Xabi Alonso de la Real Madrid avea 46%. Cum sa te compari cu Barcelona in conditiile astea?!

| Valentyn97_8763 a răspuns:

Da daca vrei poti so vinzi ca sa iti faci una in Real Madrid!