| DariusAndi a întrebat:

Iniesta,Tores,Rooney,Fabregas,Xavi,sau David Villa? Care-i mai bine?

Răspuns Câştigător
| Wehes a răspuns:

Iniesta! ( si sunt fan Real Madrid ) dar trebuie sa recunoastem ca Iniesta e cel mai bun dintre cei de mai sus. De ce? Un prim exemplu ar fi : E Balonul de Aur in 2012.

8 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Xavi si Iniesta sunt cei mai buni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xavi,el face jocul Barçei, este"creierul" echipei deci el este mai bun. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai lipseau Puyol şi Cech din toată ciorba asta spusă de tine şi erau toate ingredientele la locul lor.

| sylar2007 a răspuns:

Iniesta

| Andrei_Epure_1996 a răspuns:

Villa

| SwantomBomb a răspuns:

In primul rand sunt jucatori de posturi diferitetongue..si nu ii putem compara. putem zice cine e mai in forma, si wehes...nici o sansa ca iniesta sa ia Balonul de Aurwinking poate doar va fi in primii treiwinking..eu as vrea sa il ia CR7 dar cred ca tot Messi il iahappy

| Wehes a răspuns (pentru SwantomBomb):

Iniesta a luat balonul de aur in 2012. La asta m-am referit happy