| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce credeți are șanse Atalanta sa câștige Serie A? Oricum de ce credeți ca au acest parcurs formidabil în Serie A?

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu are sanse sa mai ia Serie A, Juventus si daca joaca schiopa in campionatul ala va lua campionatul, are ADN de campioana, Atalanta probabil dupa sezonul asta se va destrama, au jucatori cautati pentru parcursul senzational din acest sezon, sunt calificati in sferturile ucl pentru prima oara in istorie.

| Sn4k3 a răspuns:

Daca isi mentine forma si Juventus o sfecleste, da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are șanse.in schimb poate ajunge departe în grupele champions league chiar în finala are potențial.
E echipa minune

| Bruno92 a răspuns:

In seara asta o bate pe Juventus are deja 1-0