| twix15 a întrebat:

Credeti ca Real Madrid are sanse anul asta sa castige Champions League? Dar Sahtior? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Sk1j4 a răspuns:

Nu nici una nu are sansa...
Eu zic ca Bayern Munchen o sa castige. Poate ca in acest moment este si peste Barcelona...

16 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Real nu va trece de Manchester, iar Sahtior de Dortmund, asa ca nu va castiga nici una...parerea mea e ca Manchester United o sa castige!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum revenind la întrebarea pusă.

Real Madrid are şanse foarte mici, având în vedere echipa celor de la Manchester de anul ăsta. Şahtiorul nici aşa.

Lupta se va da între Barcelona/Milan, Bayern, Real/United, PSG şi Juventus. Deşi, nu m-ar deranja ca Porto/Malaga sau Borussia să facă o surpriză.

| oldschoolrom a răspuns:

Manchester elimina pe Real zic eu, iar Shaktior sanse aproape infime.

Răspuns utilizator avertizat
| edytZzza a răspuns:

Barca e ca si scoasa din competite daca Milanul va marca pe Camp Nou, va fi un anrenament cu public apoi.

Real Madrid ramane singura cu sanse de castigarea a UCL, Bayern Munchen? nu este peste real. Am vazut si anul trecut ca Real ii poate da gol oricand celor de la Bayerm pe Allianz Arena a fost 2-1 pentru bavarezi air pe Bernabeu 2-0 pentru madrileni. Oricum va fi frumoasa competita anul acesta, fara barcelona, care face antijoc.

| Magnum44 a răspuns:

Nu, fiindca o sa castige Steaua.