| Marius7121 a întrebat:

Ce credeti ca s-ar intampla daca ar veni Ronnie O Sulliavan si Neil Robertson in Romania? Vom vedea o executie cu public pentru sarmanii nostri jucatori romani de snooker sau avem cativa care le pot pune probleme?

2 răspunsuri:
| kbxftw a răspuns:

Cu siguranţă nu.
N-am auzit de nici-un campion sau ceva om bun la snooker până acum. E clar. Dacă exista apărea măcar o dată pe la televizor.

| Mihai87 a răspuns:

Avem si noi jucatori foarte buni dar nu de nivelul celor 2! Si oricum daca ar veni in Romania nu cred ca si-ar dori sa faca meciul vietii impotriva unor amatori, vor juca atat cat sa castige meciul!