| Bidu a întrebat:

Salll TPU Ce credeti ca se va intampla in meciul de diseara dintre Barcelona vs Sevilla si cine credeti ca sunt marcatori?

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

2echipe foarte bune! greu sa spui cine va gastiga!
Nu prea vad fotbalu, dar imi place cand castiga barcelona!
Votez pe un 2-0 2-1 pentru barca, unul dintre goluri va fi dat de messi!
Visca barca!

5 răspunsuri:
| YumiSukinanda a răspuns:

O sa joace.raised eyebrows

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Având în vedere că eşti "nou" pe site şi mai ÎNCALCI şi Regulamentul, ar fi bine să taci TU!

Atât timp cât postezi pe acest site, ai OBLIGAŢIA să RESPECŢI Regulamentul TPU!

O seară plăcută.

| Dariusuu a răspuns:

1/1 - Conduce Barcelona si la pauza si la final.

Pariez pe Messi ca inscrie.

O zi placuta.