| celmaibunfotbalist a întrebat:

Ce credeti ca va face steaua in retur cu twente?

Răspuns Câştigător
| cosmin986522 a răspuns:

Ola! John rolling on the floor. Acum sincer tu chiar mai crezi in calificare?

| uniqoolstefan a răspuns (pentru cosmin986522):

Stiu ca va fi un retur foarte foarte greu. impotriva unor jucatori ca luuk de jong sau ola john plus ca meciul e in Olanda dar trebuie sa speram pana la capat nu?

| cosmin986522 a răspuns (pentru uniqoolstefan):

Hai frate sa fim seriosi.Steaua nici de grupe nu merita sa treaca dar noroc cu Schalke ca au batut in ultimu meci ca altfel... daca intr-adevar meritau sa treaca de grupe nu trebuia sa stea la mana nemtilor

| uniqoolstefan a răspuns (pentru cosmin986522):

Pai bun si acum daca tot au trecut de grupe nu trebuie sa-si joace sansa? tin sa precizez ca nu sunt stelist.

12 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Dupa cum a jucat in tur, ar avea sanse sa se califice. Are o echipa buna, dar Twente si-a aratat valoarea si de ce e in stare. Cu toate ca Steaua porneste cu a doua sansa la calificare si Twente cu prima... nu se stie ce se va intampla. Dupa parerea mea, nu ca as vrea, dar nu cred ca Steaua se va califica. Adica uite, acasa a pierdut, apoi in deplasare este si mai greu. Acum nu stiu ce se va intampla. Vom vedea joiwinking

| LonelyLoner92 a răspuns:

Am fost la meci si desi steaua a pierdut eu zic ca mai sunt sanse de calificare, deoarece twente a dat cu noroc acel gol, oricum eu zic ca daca steaua deshide prima scorul, va avea mari sanse de calificare.

| uniqoolstefan a răspuns:

Eu cred si sper ca se va califica. un 2-0 ar fi perfect. forzza steaua.

| amoramor a răspuns:

Ce stie ea mai bine, ia bataie.

| HubbleBlue a răspuns:

Cred ca un 0-2

| CristianoRonaldo10 a răspuns:

Presimt ca steaua va invinge cu 2-0big grin

| svimp a răspuns:

Eu zic sa mai asteptam, meciul cu twente o sa se transmita online pe www.sportvia.ro

| AdiBBest a răspuns:

Steaua se va califica sunt sigur de asta la ce ocazi am avut nu ma nico emotie nau avu multe ocazi twente nu e o echipa de speriat este slaba pe langa steaua.FORTZAA STEAUA $$$$$$

| smekerasu_3974 a răspuns:

Nu fa dati seama ca e bine si 1-2? Si acesta va fi si scorul b-)