| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce credeți voi în opinia voastra EURO 2020 (2021) va fi cu spectatori sau fara spectatori prezenți în tribunele stadioanelor?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este foarte greu de spus, nu putem sti cum va evolua pandemia pana atunci. Presupun ca va fi cu spectatori, poate cu un numar limitat, astfel ca sa fie o distantare de un scaun.

| GPA a răspuns:

Dat fiind contextul pandemiei, ține strict de evoluția virusului dacă se va desfășura totul în prezența spectatorilor sau va fi doar televizat. Chiar dacă s-ar susține Euro 2021, se va face prin măsuri stricte de prevenție, cu mască și mănuși.

Personal, cred că va fi televizat pentru că situația nu s-a ameliorat deloc, dimpotrivă, se menține numărul ridicat de contagiați.

| RKBlue a răspuns:

Poate avem noroc si nu se mai tine rolling on the floor

| Raul757 a răspuns:

Frate,eu zic ca decât sa se faca euro 2020(2021) fara spectatori mai bine nu se face ca nu are niciun farmec! Si acum cand mai uit la meciuri zici ca ma uit la un meci din liga 5 cand se aud numai strigătele antrenorilor și ceva fluierat pe-acolo!
Asta nu e fotbal

| Raul757 a răspuns:

Si acum gata? Nu mai trăim ne pandeste covidut?