| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Am 4 intrebari:
1 Dacă activez optiunea 4K pentru canalele Digi si Euro Sport în cat timp am maxim canalele în grila mea de programe?
2. La finala UEL SEVILIA sau Inter?
3 La finala UCL PSG sau BAYERN MUNCHEN?
4 Credeti in opinia voastra ca Super Cupa Europei 2020 care se joaca la Budapesta pe stadionul Puskas Arena poate sa fie cu spectatori prezenți în tribune?

1 răspuns:
| doctorandus a răspuns:

Ca sa vezi diferenta intre 4K si 1080p sau 1080i trebuie sa ai ochi de vultur, adica acuitate vizuala peste 100 (sau 20:20, cum zic americanii).