| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Care credeți in opinia voastra ca o sa fie Finala EURO 2020? Și cine credeți ca o sa castige EURO 2020?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu cred ca castigatoarea va fi spqnia,iar finala va fi Anglia _spania, uitate si la ce meci are Anglia in sferturi si in semnifinale, dar imi place de Spania arat ca mentalitate, sport, au renuntat la posesie, Croatia _spania a fost cel mai tare meci din ultimi ani

| Drimmero a răspuns:

Italia-Anglia va fi finala, Italia pare mai echipa decat Spania, mai experimentata si matura si sper sa-i elimine, iar dincolo Anglia nici nu ar trebui sa aiba emotii cu Ucraina si Danemarca/Cehia. Intr-o finala Italia-Anglia va fi nebunie, Anglia pleaca cu prima sansa, au avantajul ca se joaca finala pe Wembley, au jucat inteligent cu Germania si m-au convins acolo ca au fata de echipa cu pretentii care vrea trofeul, e greu de prezis dupa acum dar parca as merge pe mana italienilor de data asta, am o presimtire cu ei.

| Lukasssz a răspuns:

Spania.

| Olsen a răspuns:

100% Italia.
Eu cred ca Spania vs Italia va fi finala.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Olsen):

Nu se poate. SPANIA ITALIA e în Semi Finale marți săptămâna viitoare!

| RAY a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Spania e mult bine antrenata dupa acele meciuri grele, Italia a avut meciuri usoare

| Olsen a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Atunci îmi e mila de Spania. Italia câștiga finala.

| Olsen a răspuns:

Italia cu Anglia va fi finala. Spania va fi eliminata de Italia 100% Italia e în forma maxima, de mulți ani nu am văzut sa joace asa bine Italia. Spania e buna dar Italia e extraordinara. Fac pariu ca Italia va câștiga euro 2020

| Olsen a răspuns:

Vad ca Anglia are antrenament cu Ucrainalaughing

| Anoniq a răspuns:

Anglia cu Italia, câștigă Italia

| Olsen a răspuns (pentru Anoniq):

Da, 100% câștiga Italia. Belgia o părut ieri o echipa mica în fata Italiei, și Belgia e o echipa foarte puternica. Spania nu mai e echipa ce a fost acum câțiva ani când făcea ravagii cu orice echipa ii cădea în cale.
De abia a bătut-o pe Elveția, cu Italia nu au nici o șansă.

| Tito97 a răspuns:

Mă crucesc când îi aud pe ăștia că finala va fi Spania-Italia! Aia e semifinala, una din echipe va fi eliminată, deci nu au cum ajunge amândouă în finală!

Finala după părerea mea va fi Italia-Anglia, iar Italia va triumfa zic eu. Par mult prea determinați italienii ca să piardă turneul, să nu mai punem în ecuația experiența jucătorilor care iarăși e un avantaj net.

Italia