| chestiebah a întrebat:

Ce dieta imi recomandati pentru celulita? Fundita

Răspuns Câştigător
| Deriol a răspuns:

Mult cardio, este foarte important, o dieta adecvata bogata in fructe si legume, salate, fara prea multa paine, fast-food exclus CLAR, nutritia este de 3 ori mai importanta decat sportul la asta, dar si una fara alta nu functioneaza.

5 răspunsuri:
| maria89nic a răspuns:

Găsești în link-ul următor tot ce ai nevoie.

http://www.femeia.ro/......le-1786840

| IrinaAndreea a răspuns:

vointa + sport + multa apa + crema anticelulitica si masaj - prajeli / fast food / dulciuri...

| dragos38 a răspuns:

Miscare si mancare dar sa mai reduci din dulciuri sau mancare grasa oricum nu apleca urechea la ce zic unii si altii

| mihaituneup a răspuns:

Sport este cea mai buna solutie, degeaba mananci dupa un anumit regim daca nu faci sport...

| Ionut19CT a răspuns:

Mai bine te duci la un salon special, si cu mai multe sedinte scapi de celulitawinking :*