| GheorgBal a întrebat:

Ce echipa de fotbal va place? De ce?

Răspuns Câştigător
| ღღMirciuL0wღღ a răspuns:

Barcelona. Tiki-Takahappy Joaca cel mai bun fotbal din europa. Asa e si Real Madrid (RM) happy

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

FC Arges, este echipa mea de suflet :X
Imi place pentru ca a dat multi jucatori de valoare fotbalului romanesc precum Dobrin, Constantin Barbu, Adrian Mutu, Nicolae Dica, Adrian Neaga, Ion Vladoiu, Danut Coman, Bogdan Mara, Paul Codrea, Bogdan Stancu si Cristian Tanase.

| costel121 a răspuns:

Steaua deoarece imi place sigla lor

| Twixi a răspuns:

Barca, clar!

| gheorgheasdasa a răspuns:

Barcelona joaca cu formula 4-3-3"-3"
Acel "-3" se refera la arbitru si tusieri :-j
Mie imi place Bayern Munchen pentru ca n-au mila de nici-o echipa. daca au ocazia sa dea 10-0. dau 10-0;)) si bine inteles imi mai placea Manchester Utd cand era C.Ronaldo :-?
Barcelona este aici : http://www.youtube.com/watch?v=gMKQ7b_0F9Y&feature=channel