| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce Echipa Nationala de Fotbal credeți ca o sa castige EURO 2020? Eu mizez pe FRANTA 100 la 100! Voi?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

As vrea sa fie o supriza nu acelasi monotonie, desi observ ca va place sa aveti acelasi rutina si acelasi preferințe, nu va place misterul sau ceva nou, ca gaina pe oua cam asa

| Drimmero a răspuns:

Franta nu are voie sa nu castige acest Euro. Tot vad pe aici echipe precum Anglia, Spania sau Italia date ca si castigoare, voi ati vazut ce joaca Anglia si Spania, cat de execrabil, fara idee de joc, fara nimic? Italia joaca frumos dar hai mai intai sa o vedem ce face cu o echipa puternica, a jucat cu glume pana acum precum Turcia, Elvetia si Tara Galilor, inca n-au dat de adversar cu adevarat dificil.

| Sn4k3 a răspuns:

Anglia sau Spania 100 la 100, cele mai de temut echipe. Lasand gluma la o parte, cel mai probabil Franta, dar sper ca Italia sa reuseasca sa isi pastreze forma si sa castige.

| Lukasssz a răspuns:

Spania.

| Iote a răspuns:

Si inima mea e la Franta. Dar daca castiga... Portugalia?

| Purec a răspuns:

Italia este foarte puternica, la fel si Anglia.

Eu zic ca Italia o sa castige Euro 2020.

| Danny1999643465 a răspuns (pentru Purec):

Ar trebui sa joci la pariuri frate, ai zis de pe 23 iunie de Italia si Anglia. Eu pariez pe Italia azi, merg pe mana ta.

| CIaudiu a răspuns:

Eu sper ca Germania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Germania sau Belgia.Francezii și englezii sunt prea buni ca sa poata forma o echipa, o apărare bună și un contraatac de calitate ii elimina fara probleme

| florin926481f a răspuns:

Germania sau Franta

| Henrypericolpublic a răspuns:

Italia cele mai mari sanse.
Apoi Franța, Portugalia, Croația