| nujcatoatesuntluate a întrebat:

Cine credeți că o să câștige cupa Euro 2020?

7 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Sper că Italia

| darrio2007 a răspuns:

Anglia.

| aXy99 a răspuns:

Italia.

| Lukasssz a răspuns:

Italia

| Xenoverse1 a răspuns:

Anglia castiga trofeul

| Jurasim a răspuns:

As zice ca Italia, dar tare mi sa nu faca si Anglia vreo smecherie cum a fost cu Danemarca penalty-ul ala controversat. Fata de Italia care a marcat numeroase goluri pe parcursul turneului pana in finala, Anglia a ajuns sa fie unde este acum doar printr-un egal si meciuri castigate la putine goluri diferenta fata de adversar (doar cate 1). Deci ma astept ca Italia sa isi faca jocul ca si pana acum, dar ramane de vazut ce va fi.

| alexandruciobanica a răspuns:

Sincer să fiu e chiar greu de spus acum fiindcă amândouă sunt echipe foarte bune. Am observat însa că Italia este o echipă foarte echilibrată în ambele părți, şi în atac şi în apărare, deci asta ma induce să optez pentru Italia. Pe Anglia nu prea am urmărit-o însa din câte ştiu eu este o echipă care se bazează în principal pe atac, deci Italia trebuie să aibă grijă la contra-atacul Angliei.