| alexx102428 a întrebat:

Ce echipe credeti ca o sa castige UEL SI UCL in acest sezon 2017- 2018? Dar Campionatul Mondial de fotbal din Rusia 2018?

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

UEL o va castiga Arsenal sau Atletico,, UCL probabil o castiga Bayern, iar campionatul mondial se da intre Germania si Franta.

| MihaiNicu23 a răspuns:

UCL- Real MAdrid din nou daca trece de Juventus daca nu Manchester City, in UEL Arsenal va castiga, asta daca nu intalneste Atletico pana in finala.

| Drimmero a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Stai linistit,, foarte multe sanse oricum nu avem. Dar nu se stie, mingea e rotunda. Up the gunners!