| Alex201938 a întrebat:

Ce echipe credeti ca sunt favorite la castigarea ucl sezonul viitor?

Răspuns Câştigător
| LimonadaBaa a răspuns:

Pai, pe primul loc e campioana, adica Barca. Urmeaza Real Madrid si Bayern Munchen. Sper sa castige trofeul Real Madrid.

3 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Barcelona, Real Madrid, Chelsea, Atletico Madrid, Bayern Munchen.

| Moonlight15 a răspuns:

Bayern,Real Madrid si Barcelona, dar cred ca Barcelina pastreaza trofeul.

| Chis_Razvan_1905 a răspuns:

Chelsea,PSG,City,Real,Bayern,Juventus si Barcelona.In vremurile acestea, bani castiga