| dragonballz a întrebat:

Ce exerciti sa fac pentru a sari mai mul in analtime adica in(sus)

4 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Cel mai bun exercitiu e sa sari in sus laughing Daca ti se pare prea simplu agata niste greutati "nu prea grele" de gleznewinking

| adriangabor92 a răspuns:

Baschet

| AndriciTpu a răspuns:

Nuuu,,, am raspunsul exact testat de prieten...

Cauti o bara ( ex : poarta de la fotbal) si faci multe exercitii te ridici. adica intelegi ce vreau sa zic

funda?

| All3xutzaa a răspuns:

Ai putea incepe cu niste genuflexiuni, sau alergari pentru a intari muschii de la picioare si incearca sa faci exercitii de genul:Saritura ca mingea(Sari de 8 ori pe loc, dupa bati din palme de 4 ori,dar te intorci adica bati o data din palme si te intorci la stanga, dupa iar si la dreapta, etc.)... Sper ca te'am ajutat! Incearca sa sari cat mai mult! Fundaa;? Pleasee...