| Alexandruuu3 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie ceva exerciti care ajuta cresterea in analtime dar nu sporturi si ceva suplimente nutritive am auzit ca magneziul ajuta foarte mult cresterea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| enul a răspuns:

Hmm. iti pot spune ca si eu la un moment dat mi-am pus aceasta problema pana cand am inceput sa fac exercitii sportive si nu prea isi faceau efectul dar in cam 4 - 5 saptamani am observat unele progrese, dar m-am plictisit sa fac sport si am luat vitamine pentru varsa mea si incepusem sa ma inalt cu timpul, dar Atentie! trebuie sa citesti prospectul si sa-l respecti, si cand termini vitaminele stiu ca o anumita perioda de timp trebuie sa faci o pauza dupa care mai poti lua vitamine, sper ca te-am ajutat, dar incearca pentru ca merita, nu stricap utin sport.

| kolcov a răspuns:

Nu cred ca reusesti sa te inalti prin altceva decat sportul. daca ti-e lene.big grin eu zic sa incerci baschetul, fotbal, innot