| aiud002 a întrebat:

Ce exerciti trebuie sa fac ca sa am muschi(patratele) cat mai repede?

Răspuns Câştigător
| Numero1 a răspuns:

Aoleo frate 50-60 fara oprire, eu fac 500 fara oprire, si inca ceva febra musculara este un semn ca muschiise dezvolta bine.
Aiud002 asculta bine ca eu stiu ce vorbesc ca sa ai un abdomen vizibil in primul rand iti faci o dieta, e mult de munca, bagi abdomene cate poti, fiindca nu mori si nu esti fata sa te plangi, e multa munca si nu este pentru oricine abdomenul, demonstreaza-mi ca tu esti unul dintre cei care merita, bafta!

32 răspunsuri:
| bragarea12345 a răspuns:

Incearca asta: https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474.Eu fac cam de 2 ori pe zi si se vede! Bafta!

| Pintea_Ionel_1995 a răspuns:

Deci frate, are dreptate baietii astia trebuie sa ai si o dieta, sa faci exercitii etc...eu sa fiu sincer am tinut nu cred ca mai mult de o saptamana dieta, dar faceam exercitii in fiecare zi, Ca sa ai patratele nu neaparat sa te duci la sala eu am fost 2 zile si mi-am bagat pl in ea Eu am facut patratele cu ajutorul abdomenelor, Cand jucam fotbal ma antrenam cu un baiat mai invarsta ma pune sa fac 100 de abdomene in fiecare zi, nu le.am marit pentru ca aveam 13 ani, dar dupa ce m-am lasat de footbal au inceput sa dispara iar cand m-am apucat iar de exercitii au revenit ca inainte, uite https://www.facebook.com/....../photo.php in fine iti zic fa exercitii in fiecare zii succes;)