| Anonimul6987 a întrebat:

Ce exercitii ar trebui sa fac si ce mancare sa mananc sa slabesc intr-un timp scurt si pot sa fac patratele?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa manaci multa, foarte multa proteina ca corpul sa transforme tesutul adipos in masa musculara. Modelarea muschilor se va face la sala, tragand din greu, de fiare si in 3 luni, poti vedea rezultate bune.

| tuberculoza a răspuns:

Tu vrei doua lucruri total diferite.
In primul rand ar trebui sa slabesti mult, pana ajungi la un procent de grasime sub 15%, si acest lucru il obtii prin dieta, arzand mai multe calorii decat ce mananci.
Dupa aceea, trebuie sa iti cresti masa musculara in tot corpul, pentru a se vedea abdomenul( cand vei ajunge in acest stadiu poti cere alte sfaturi).
Ce ti-am zis eu aici necesita vointa si mult timp luni, chiar ani pentru a le realiza.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Violleta2022):

E IMPOSIBIL ANATOMIC sa se transforme tesutul adipos in masa musculara. O celula NU se transforma in alt tip de celula.

p.s. : rezultate "bune" se obtin in cativa ani... 3 luni = apa de ploaie.

| mihaialexandru8 a răspuns:

Salutare, ai tot ce-ti trebuie aici
arunca un ochi www.fit4success.ro
daca crezi ca te pot ajuta cu ceva te rog sa-mi scrii.
spor

| Sportfreak a răspuns:

Nu ai cum, poti face,, patratelele'' in 2 moduri, nu mananci si le faci din cauza foamei asta e cheap way, oricine poate faci asta (o sa arati ca un schelet laughing)
sau te duci la sala, pui masa musculara pe tine, o sa te ingrasi un pic si dupa te definesti mancand 200-400 de calorii mai putini (in general carbohidrati) si sa nu uiti ca in proportie de 70% abdomenul se face in bucatarie