| Sebi00 a întrebat:

Buna TPU am mai multe intrebari si as vrea sa imi raspundeti cat mai repede ..de preferabil in seara asta big grin Vreau sa imi fac patratele big grin eu am patratele dar..nu ca ce'i care fac sala sau asa ...nu le am formate mai ales ca sunt putin gras mi se vad doar doua big grin
1. Daca tin dieta adica nu mananc asa de mult si beau mai multa apa si fac exercitii o sa mi se vada...cat de cat?
2. Daca nu mananc asa mult ca inainte pot sa slabesc..mult?
3.Ce ar trebui sa mananc ca sa aiba si proteine dar sa nici nu ma ingras big grin?
multumesc dau funda :*!

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Am peste 900 de raspunsuri castigatoare si sunt printre primii utilizatori

La fel si pe culturism.ro si getfit am destul de multe raspunsuri, eu chiar sunt pasionat de domeniu

Dar ca sa fiu la subiect, uite un articol scris de PROFESIONISTI :
http://www. culturism.ro/alimentatie/secretul-obtinerii-patratelelor-pe-abdomen.html

Scrie mare "Minciuna 2. Trebuie sa lucrezi zilnic abdomenul petru a dezvolta un six pack si un abdomen plat"

Sau pe ORICE SITE DE FITNESS/CULTURISM gasesti la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Lasa dietele!
Nu vei rezolva nimic cu dietele!
Faci exercitii fizice, cam 100 de abdomene in fiecare zi si mancare adecvata.
Te pup!

| MiculFaraon a răspuns:

Prin exercitii cum ar fi abdomene faci zilnic si dupa acea sa mananci un gratar ceva cu carne deoarece contine proeteine si vei pune patratele calumea.

| Cosmin86 a răspuns (pentru MiculFaraon):

Abdomene zilnic = cel mai prost antrenament posibil

| alejandra22 a răspuns:

Ha ha tu crezi ca e asa de usor? apucate de sport lucreaza-ti abdomenul prin slabire nu rezolvi nimic aia sunt muschi patratelele...trebuie sa faci abdomene. Apucate de treaba daca iti doresti mult patratele