Întrebare recomandată | CrissRonnye7 a întrebat:

Ce exercitii(pentru acasa) pot face pentru muschii spatelui?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Tractiuni, ramat, indreptari

| Medema a răspuns:

Flotari cu mainile mai jos de meri si de pectorali.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Medema):

Si lucrezi pieptul din alt unghi, in niciun caz spate

| Medema a răspuns (pentru Cosmin86):

Terminat!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Medema):

Vrei sa spui cu mai multa experienta decat tine, copil mic care vrea sa faca spate prin miscare de impins ( spatele se lucreaza DOAR cu miscari de tras, in niciun caz de impins gen flotari )

copil mic...

| Marius1985 a răspuns:

Tractiuni

| Deliric95115 a răspuns:

Pai,momentan suntem pe timp de iarna, nu prea ai unde sa faci TRACTIUNI la BARA. Deci. asteapta vara, ai destul timp pentru spate, chiar daca se face greu.
Trebuie sa mananci asa :
Bei ceva lapte, mananci oua cu branza cu cartofi ceva. peste 2 ore te apuci de tractiuni, dar nu faci doar tractiuni normale, faci si pe stanga si pe dreapta si normale. cele pe stanga
sunt mai grele fata de cele normale.stai normal in pozitie de tractiuni normale sa zic asa laughing doar ca atunci cand te ridici, te ridici cu capul mai sus de bara cu vreo 10 cm, 5. si tragi pe stanga...nu iti pot explica aici big grin iti voi cauta un videoclip, poate te ajuta.