| ionutz122 a întrebat:

Ce exercitii sa fac pentru a-mi face abdomenul, biceps, gamba?

Răspuns Câştigător
| player13 a răspuns:

Tractiunile sunt cele mai bune pentru pentru abdomen si biceps si pentru gamba genoflexiuni, urcat o panta in alergare sau fugitul cu ceva greu in spate

2 răspunsuri:
| sherlock a răspuns:

Exercitii fizice! Cauta pe youutube vei gasi tot cu lux de amanunte.

| fresHZoNe a răspuns:

Exercitii pentru abdomne, exercitii pentru biceps si exercitii pentru gambe. cam asta trebuie sa faci oh go on laughing

doamne ce intrebari. ma crucesc! oh go on