| AlinaSwag a întrebat:

Ce exercitii trebuie sa ai pentru a avea un fund frumos si mare?

6 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

Genuflexiuni (te lasi foarte jos ca sa intre muschii glutei, impingi in calcaie cand te ridici nu in varfuri, spatele il tii cat mai drept, nu indoit), fandari, indreptari, poti combina cu antrenamente HIIT pentru definire
Si nu uita de dieta, proteine la fiecare masa cate putin, lasa sucul lasa zaharul lasa prajiturile,

| Ioscaa1 a răspuns:

Cati ani ai?

| Andrey0070 a răspuns:

Ai grija sa nu treci dincolo de "mare"... Pentru noi barbatii, "fund mare" nu suna chiar foarte bine... big grin

| Godeanu_Ioana_1992 a răspuns:

Pozitia de semi-genoflexiune, scaunelul si urcatul si coboratul treptelor sunt cele mai practice