| aNak1N a întrebat:

Ce exercitii trebuie sa fac pentru a slabi.

Răspuns Câştigător
| House99 a răspuns:

Daca vrei cu adevarat sa slabesti nimic nu te poate opri.In primul rand ca sa arzi grasimile trebuie sa transpiri atunci cand te duci sa alergi ia-ti un tricou negru sau ceva cu maneci lungi(nu exagera ca nu trebuie sa pari ciudata) nu uita sa te hidratez cat mai bine.Mancarea e un factor foarte important o alimentatie sanatoasa si care sa nu te ingrase consta in cat mai multe mese la care sa mananci cate putin fructele si legumele sa nu lipseasca.Seara inainte de culcare un pahar de lapte cald e foarte recomandat.Cu privirea la exerciti nu trebuie sa te omori faci un antrenament dimineata si unul seara alergare, niste gimnastica, mobilitate iar la final cateva serii de 15 abdomene si flotari (cam 3 serii). Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| DmXTeCkTrYs a răspuns:

Foarte multe abdomene

| maradi3 a răspuns:

Multe abdomene...asa am inceput si eu! Am reusit sa fac unul si mi s-a parut destul de greu si m-am lasat! Poate ai mai multa vointa!laughing

| chibiusa a răspuns:

Fizice laughing

ca sa slabesti usor si frumos alearga. 15-25 de minute de alergat lejer fac minuni.
incearca sa mananci cam orice dar in cantitati mai mici si esti pe drumul cel bun

| anduza a răspuns:

Eu am slabit fara sa fac exerciti orice mancare o mananc fara paine si seara la 7 nu mai mananc nimica si sa bei multa apa cu lamaie, sau daca vrei ancerca ceai verde happy multa baftawinking.