| TheGrayWolf21 a întrebat:

Ce fe de arte martiale cunoasteti? in afara de Kung FU si Karate

Răspuns Câştigător
| robinho17 a răspuns:

Pai sunt destul de multe.laughing
Aiki-Jujutsu | Aikido | Arnis | Ashihara Karate | Ba Jutsu | Baguazhang | Bersilat | Bo Jutsu | Box | Bujinkan | Butoku Kai | Capoeria | Changquan | Enshin kaikan | Fudokan | Full Nunch | Goju Ryu | Hapkido | Hojo Jutsu | Hung Ga | Hwa Rang Do | Iai Jutsu | Iaido | Interstiluri | Isshin-ryu | Jeet Kune Do | Jissen Karate | Jiu-Jitsu Brazilian | Jo Jutsu | Ju Jutsu | Judo | Juken Jutsu | Ca Jutsu | Kakuto Bugei | Kalarippayattu | Kali Sikaran | Karate Shito Ryu | Karate-do | Kempo | Ken Jutsu | Kendo | Kickboxing | Kirpinar | Kobudo | Krav-Maga | Kundao | Kung Fu | Kyokushin | Kyu Jutsu | Kyuba | Kyudo | Mixed Martial Arts | Muay Thai | Naginata Jutsu | Ninjutsu | Niten Ichi-ryu | Okinawan Shorin Ryu | Pencak Silat Qigong Qinna Qwan-Ki-Do Sambo Savate Shito-ryu Shorin-ryu Shorinji Kempo Shotokan | Silat Sumo Systema Tae Bo Taekwondo Tai Chi Chuan | Tai Jutsu Taiho Jutsu Taiji Quan Takeda Ryu Tanto Jutsu | Thaing Vovinam Viet Vo Dao Wa Jutsu | Wado-ryu Wing Chun Wing Tsun Wushu Xingyiquan Yari Jutsu

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Takewondo si judo.

greece12
| greece12 a răspuns:

Tae Kwon Do.

| BRG a răspuns:

Kung Fu și Fu Kung, și Fujitsu

| MonsterEnergy a răspuns:

Taekwondo,jujitsu,judo,kendo,ninjujitsu.Dar nu se prea practica in Romania.

| Anytsa a răspuns (pentru MonsterEnergy):

Te contrazic jujitsu si judo se practica. Intr'adevar nu gasesti in toate colturile dar gasesti.

| CrazyJok3r a răspuns:

Taekwoando eu fac se face si i Romania haha voi nu stiti? cum doar judo si karate taekwoando e cool raw am o medalie de aur si o medalie de bronz

| Purification a răspuns:

Akido,Jujitsu