| Mach0 a întrebat:

Ce fel de antrenamente fac fotbalisti la un antrenament normal? Adica, alergari, suturi la poarta, pase, exercitii fizice, etc?

Si, ca sa-mi maresc viteza de alergare ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| AndRa003L a răspuns:

Exercitiile fotbalistilor nu ma intereseaza, dar pentru a-ti mari viteza citeste link-ul urmator:
http://articole.famouswhy.ro/......ta_viteza/

| Rafy1998 a răspuns:

Fotbalisti se axeaza mult pe tehnica si fizic, iti sugerez daca vrei sa iti maresti viteza sa te pui in alergare cu greutati cativa kilometri nu neaparat 5-6 macar 1-2 pentru ati intari muschi si viteza de inpingere a varfurilor adica pentru avea viteza mai mare de alergatbig grin funda te rog