| Onofresh2000 a întrebat:

Ce firma de biciclete imi recomandati dintre rockrider, gt avalanche sau dhs?

Răspuns Câştigător
| oDoP a răspuns:

Eu am Rockrider de 3 ani si am aproximativ 11.000 km rulati. Am schimbat doar un set de cauciucuri si saboti fata/spate si bilutele de la roata de spate. In rest bicicleta merge ok (mentionez ca eu o ingrijesc, odata la luna, in vacanta, mai dau cu ulei lantul, mai schimb bilele de pe spate sau le dau cu vaselina.)
Asadar, eu recomand Rockrider. Mult noroc!

2 răspunsuri:
| imarele a răspuns:

Eu ador bicicletele de la GT
Am avut GT Agressor Expert 2017 Neon. La primăvara lui 2021 vreau să-mi fac un cadou. Voi alege intre GT Agressor Expert și Avalanche Elite. Să te ții de scaun din cauza prețului. GT Agressor Expert 2700 lei aici in Ungaria respectiv 4460 un Avalanche Elite, dar ador bicicletele de la GT

| Onofresh2000 explică (pentru imarele):

De cand am pus întrebarea mi am luat inițial un rockrider 6.3 ce l am ținut 3 ani, apoi un GT Sensor pro pe care dădusem 4500 lei pentru 2 ani, iar in prezent am un Specialized camber 2016 carbon?