| Ingognito a întrebat:

Ce formatie avea nationala romaniei la Campionatul Mondial de Fotbal din 1994?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Avea cei mai buni jucatori, era Hagi, Ilie Dumitrescu, Bogdan Stelea, Dan Petrescu, Corneliu Papură, Costel Gîlcă, Florin Prunea, Daniel Prodan care a si decedat intre timp, Miodrag Belodedici, Ioan Lupescu, Gheorghe Popescu, Dorinel Munteanu, Iulian Chiriță, Florin Radu Răducioiu. Generatia de aur o generatie care nu se va mai naste niciodată. Tibor SDelymes, Gheorghe (Gică) Mihali, Basarab Panduru, Ion (Jean) Vlădoiu, Viorel Moldovan, Ovidiu Stîngă.

| Ingognito explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ma refeream gen ce formatie jucau gen 4-4-2 stii rolling on the floor dar oricum mersi de informatii

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Ingognito):

A, scuze nu stiam la ce anume te referi.

| Ratonul01 a răspuns:

Formatie diamant 4 3 2 1