| Roxanna85 a întrebat:

Ce fotbalist de la STEAUA va place cel mai mult? big grin

Răspuns Câştigător
| Hachimytza619Akita a răspuns:

Toti deoarece steaua este echipa mea de suflet si tin cu ea de cand eram mic!

dar apreciez pe :tanase, tatu si mihai costea

8 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Nu sunt stelist dar totusi raspund. Mie sincer imi place cel mai mult de Cristian Tanase. Imi place la el cum da suturile, foarte frumoase, plasate si in forta. Tactica o are buna. Are o inaltime necesara, nu e nici gras, nici slab. Da, deci Tanasewinking

| WeeD a răspuns:

Steaua nu mai are niciun jucator muncitor in teren. Mimentat toti sunt niste "vedete" si se cred buni pe teren asteptand mingea sa intre singura in poarta. Sa zicem Brandan!

| SimpluCosty a răspuns:

Il ador pe Gardos sunt fundas si el este modelul meu.

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Şi eu ca şi LBS. Şi mie îmi place tot de Tătăruşanu. Dar din păcate Becali a spus că îl transferă. Mie, îmi place de el fiind că e înalt. Dar arată şi destul de bine.
Ţie de cine îţi place?
Baftă!

| UnleashedPsycho a răspuns:

Îmi place de Tătăruşanu'.Pe bune, chiar dacă e portar, îl ador pe omu' ăla, dacă mă uit la meciurile Stelei [Când nu am ce face absolut deloc], pentru el mă uit.
Sayonara!

Răspuns utilizator avertizat
| claudiu6860 a răspuns:

Imi place Tanase pentru caexecuta bine lovituri libere pentru ca rateaza singu cu portatu si pentru ca dribleaza bine

| claudiu6860 a răspuns (pentru claudiu6860):

Pentru ca nu rateaza singur cu portaru scuze tongue