| Farcas_Paul_1990 a întrebat:

CE inseamna 1 SOLIST?! 111

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Ce penibile sunt primele 2 comentarii,, ei credeau ca te referi la un solist muzical, dar in primul rand nu are ce cauta muzica la categoria Sport!

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Gazdele bat

| ChiarEu2 a răspuns:

Gazdele câștigă!

| TroubleInParadise a răspuns:

Este cel care canta cu vocea la microfon

| pruneeex3 a răspuns:

Solist este cel care, dintr-o formatie, canta la microfon si este cantaretul principal, iar ceilalti sunt formatia precum tobosarul, chitaristul, etc.

| Lumberjack a răspuns:

1 solist daca se refera la pariuri sportive inseamna sa mizezi pe echipa gazda ca va castiga partida. X inseamna ca va fi egal, iar 2 solist ca va castiga echipa oaspete.
La tenis e un pic diferit, trebuie sa vezi ordinea, dar nu e greu.Sa zicem ca joaca Nadal vs Federer si tu vrei sa pui pe Nadal ca va castiga, in acest caz trebuie sa pui pe bilet 1, daca vroiai sa mizezi pe Federer ca va castiga atunci trebuia sa pui 2.
Sper ca te-am ajutat. happy