| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce înseamnă fuziunea dintre Farul Constanța și Viitorul Constanța?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna ca echipele se unesc si vor forma un singur club si o singura echipa de fotbal.

| Simpatic a răspuns:

Inseamna ca din aceste doua echipe se va infiinta una noua, singura.

| Violleta2022 a răspuns:

Unirea celor doua echipe, asta inseamna.

| Werrich a răspuns:

Inseamna ca orasul Constanta va avea o singura echipa de fotbal, nu 2 echipe.

| RobertMoon a răspuns:

E ca și cum se căsătoresc 2 oameni, iar unul din ei capătă numele bărbatului, în cazul ăsta Viitorul Constanța se va numi Farul Constanta. Se unesc echipele astea două în una singură.

| Crackman a răspuns:

O echipa mai mare, capabila și în lingă 1 cu toți uniți

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum farul nu are suporteri