| BoronetDiana a întrebat:

Ce inseamna "gg in oricare repriza"? Trebuie sa marcheze ambele echipe in ambele reprize sau e de ajuns ambele echipe in doar una din reprize?

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

GG ambele reprize – căștigi pariul dacă în meci vor înscrie ambele echipe în fiecare repriză (de exemplu: 2-1 la pauză și 6:2 la final).

| king5151 a răspuns (pentru Salontanul):

Cu ce l-ai ajutat? Nici nu i-ai raspuns la intrebare laughing

| Salontanul a răspuns (pentru king5151):

Asa este cand citesti si nu intelegi.

| king5151 a răspuns (pentru Salontanul):

Pai tu i-ai explicat de gg in ambele reprize si el a intrebat de gg in oricare repriza

| Salontanul a răspuns (pentru king5151):

Sunt doua raspunsuri. Nu este greu sa citesti. Iti spune un om cu peste 10.000 volume citite.

| king5151 a răspuns (pentru Salontanul):

Totusi, nu cred ca a inteles, cred ca era mai ok sa ii zici direct

| Salontanul a răspuns (pentru king5151):

Mi-am dat seama ulterior ca a intrebat de varianta "oricare" si de aia am dat 2 raspunsuri. M-am grabit si am uitat ca se poate sterge raspunsul si scrie iarasi. Ma grabeam sa scriu ceva pe blog.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Similar daca se inscrie in orice repriza (nu conteaza).

| king5151 a răspuns:

Ambele echipe trebuie sa marcheze ORI in prima repriza, ori in a 2-a, nu in ambele reprize.