| anonim_4396 a întrebat:

Ce mi-ar face paznicii unui stadion daca as intra in timpul unui meci pe teren sa fac o poza cu un jucator? stiu ca suna aiurea dar laughing)

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Depinde ce meci e. Daca intri la Romania - Grecia de exemplu fii convins ca nu apuci sa scoti camera si deja te pun aia la pamant. Cel putin asa ar trebui. Dupa aceea vei primi o amenda, probabil.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Te imobilizeaza si te baga in dubita unde te sparg in bataie cu bulanele, pumnii si picioarele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te dau afara. Dar sa stii ca si eu as vrea sa incerc sa fac chestia asta, da r pentru cineva gen andres iniesta, sergio ramos... spanioli

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

bătaie. ai grijă laughing

| Bobby711 a răspuns:

Mult noroc sa sari gardul de protectie in primul rand iar in al 2-lea presupun ca te vei trezi intr o camera de spital sau la inchisoare inainte sa apuci sa faic poza laughing)

| anonim_4396 explică (pentru Bobby711):

Ba acum totusi putin respect laughing))

| Bobby711 a răspuns (pentru anonim_4396):

? pai la ce te asteptai crezi ca te vor lasa sa intri asa? stai numai sa puna ochii pe tine aia de la paza ca popica vei zbura laughing) crezi ca te mai intreaba cine esti si ce faci daca ai tupeu te provoc sa le zici ca vrei sa intri pe teren sa faci o poza laughing) sti ce se va intampla nu? direct bulan in cap laughing)