| Yhg a întrebat:

La un meci de fotbal, ce pateste dupa un om care intra pe teren pentru un jucator sau ceva?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Î si i-a o minge in cap

| Drimmero a răspuns:

Amenda, interdictie, daca e in Romania il iau jandarmii la bataie in duba, uneori si puscarie pentru patrunderile pe teren, dar de multe ori multi n-au patit nimic pentru ca a intrat un intreg stadion pe teren la meciuri in care echipa respectiva castiga un trofeu si atunci nu ai ce face, se bucura alaturi de jucatorii lor si nu te pui cu mii de oameni. In multe tari jandarmeria are interzis sa stea la meciuri, stau in afara stadionului, inclusiv in Romania si intervin la nevoie.

| PainTech a răspuns:

Ce poate sa se întâmple? Te da paza afară.

| jj7700 a răspuns:

Va fi dat afara de pe teren. Poate fi amendat sau arestat daca a incercat sa vatameze corporal vreun jucator. Foarte probabil i se va interzice accesul pe stadion pe viitor.