| anonim_4396 a întrebat:

Ce miscare/sport pe bune as putea face eu acasă?(ca afara mi-e cam rusine)

2 răspunsuri:
| Ilovedinero a răspuns:

Pai poti face pilates sau poti sa iti faci un mic coltisor de sala.Tot apartamentul meu gandeste-te ca arata ca o sala de sport.Trebuie doar sa fi inventiv.Cu un sac gonflabil de box care nu costa mai mult de 100 de lei poti face multe chestii.Dar vreau sa iti spun ca cel mai bine ar fi sa faci aseara.Crede-ma ca nimeni care a practicat sau practica vreun sport nu va judeca pe cineva care arata nu stiu cum cand executa un exercitiu.Toti care facem sport stim de unde am inceput.Eu care arat super la antrenamente si execut toate exercitiile corect nu o sa judec in viata mea o alta persoana din sala.Toti care am reusit stim procesul prin care am trecut ca sa reusim.Cei care râd, au eșuat, si ca persoana nu doar in sport

| Gnomzy a răspuns:

Salut,

Mers pe bandă, exerciții cu greutatea corpului, cu banda de rezistență, yoga, stretching și altele.