| Eron a întrebat:

Ce parere aveti de bicicletele DHS mountec, in special de modelul 2648? As dori sa-mi cumpar un model de mountec, dar as vrea sa aud cateva parere.Mersi anticipat!

3 răspunsuri:
| gabitzu11 a răspuns:

Sunt excelente, am si eu una din aceiasi serie. Si nu ma dezamgeste. Merge perfect.

| Eron explică (pentru gabitzu11):

Am o curiozitate si anume ce model e si cat ai dat pe ea?

| gabitzu11 a răspuns (pentru Eron):

Nu mai stiu exact ce model e dar o am din real si am luat-o cu 8 milioane, fac maine pe lumina o poza si o uploadez sa o vezi. O am de 1 an si nu mai stiu exact cum se cheama.