| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de boldenon?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://en.m.wikipedia.org/wiki/Boldenone
Am auzit ca este bun dar nu uita: nu face exces

| AdrianUrsut a răspuns:

Boldenonul este un steroid destul de bun. La noi nu este asa popular ca lumea prefera Deca in schimb. Eu il consider mai bun ca Deca fiindca nu vine cu efecte secundare si masa acumulata este de o calitate mai buna.

Am folosit acest Boldenon si sunt multumit: https://www.steroizi-originali.com/steroizi/boldenon/

Ideea e sa nu depasesti dozele recomandate. Adica sa te incadrezi in 200-500 mg pe saptamana. Si ca sa ai rezultate cu adevarat bune, Boldenonul se combina cu alti steroizi.