| Mariusalex236 a întrebat:

Ce parere aveti de creatina monohidratata capsule la 16 ani?

4 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Inutila. La orice varsta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt bune pentru organism! nu masa musculara doar o gastrita si diaree severa mai bine ia capsulele thermo grenade! pe baza de cafeina ceai verde creatina plus altele.iti dau o energie si forta de rupi sala in doua si poti face foarte usor exercitii pentru masa musculara

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Thermo grenade se ia in perioada de DEFINIRE, nu de masa musculara.

Mai documenteaza-te despre termogenice.

| xs1der a răspuns:

Da, daca nu iei in cantitati excesive si le iei cu cap. De ce nu. Eu unul iti recomand sa iei creatina simpla, pudra, nu in capsule.