| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

Ce parere aveti de Eden Hazard?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Supraapreciat.Gotze si cred ca si Marco Reus, ii dau clasa in orice zi a saptamanii si de doua ori duminica.N-ai cum sa negi ca e de exceptie, dar e prea mare tam-tam-ul ce se face in jurul lui, cand sunt altii mai buni decat el.Pe doi dintre ei deja i-am enumerat.

2 răspunsuri:
| BoTa_Cristi_1990 a răspuns:

O sa fie o teapa frantuza... ceva gen Caroll la liverpool

| 21ndstillachild a răspuns:

E cam subapreciat, adica se vorbeste atat de mult de neymar si mai ales de gotze ala, care nu mi se pare cine stie ce, hazard si lucas moura sunt cei mai buni tineri fotbalisti