| anonim_4396 a întrebat:

Eden Hazard ( Chelsea ) sau Chicharito (Manchester United) Care credeți că este mai bun? Eu zic Eden Hazard, voi? Ofer funda + vot.

Răspuns Câştigător
| OmuFoarfeca a răspuns:

Hazard e cu mult peste Chicharito.

13 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Eu zic ca Eden Hazard e mai bun decat Javier Hernandez.

| Ibrahimovic a răspuns:

Javier Hernandez este mai bunhappy

Răspuns utilizator avertizat
| LegionarulRoman a răspuns:

Logic:Hazard.Are tot viitorul in fata Hazard.E foarte tehnic si o viteza foarte buna.Si executii fine. Chelsea a dat pe el o caruta de bani.

| LegionarulRoman a răspuns:

Acum un minut Hazard a inscris in meciul cu West Ham, si a dat si o pasa de gol.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie personal nu mi-a plăcut niciodată acest Javier Hernandez. Nici Hazard nu este nu ştiu cât de bun, dar totuşi, îi dă clasă lui Chicharito.

| Zuzazozo a răspuns:

Eden Hazard e cel mai bun.

| FabianelSHAF a răspuns:

Din Punctul meu de vedere Eden Hazard este mai bun funda?

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Hazard e mul mai bun decat Chicharito. A jucat foarte bine joi.

| DinamoPCH a răspuns:

Hazard are o tactica mai buna si e si de viteza

| MariuszSiAtat a răspuns:

Hazard

| YoungBoys98 a răspuns:

Eden Hazard normalhappy la cum joaca acum face 60 mil. euro... e cel mai bun tanar jucator din lume

| Razvan090 a răspuns:

Javier Hernandez este bun