| S3se a întrebat:

Ce parere aveti de Gigant Pro Mass? dupa o cutie de 2800g se vede ceva ceva?

8 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Toata lumea are impresia ca daca ia o cutie din nu stiu ce supliment se face hulk.

Adevarul e ca nu o sa vezi nici o diferenta. POate doar la cantar sa fi luat vreun kilogram in plus daca ai avut o alimentatie ok, antrenamente bune si odihna destula. Dar in oglinda nu vei observa nici o diferenta. CUm zicea si Cosmin dupa cateva luni bune de antrenamente vei incepe sa observi usor usor niste schimbari. Acum depinde si de metabolismul tau

| Cosmin86 a răspuns:

Nu... dupa 3-4 cutii de 5000 g se vede ceva ( daca te antrenezi cum trebuie )

| S3se explică (pentru Cosmin86):

Cum e bine sa il administrez?

| Cosmin86 a răspuns (pentru S3se):

Dimineata si dupa antrenament ( in zilele cu antr ) si dimineata si intre mese ( in zilele fara antrenament ).

evident, cu apa

| cristi1505 a răspuns:

Cand esti in perioada de masa trebuie sa faci cel putin 4 luni pentru a se vedea ceva!

| Alinaka a răspuns:

Recomand de la MuscleTech whey gold http://u.to/Wb-_Dw este un super produs

| crystygye a răspuns:

Gigant Pro Mass = zahar = grasime intr-un final.
Foloseste produse de la MuscleTech sau Dymatize.
Dar totul sta in dieta. Poti lua orice daca nu mananci cum trebuie.

| S3se explică:

Si cum se administeaza?