| WeaponGirl a întrebat:

Ce parere aveti de Kangoo Jumps? A facut cineva? S-au vazut rezultate? Mie sincer mi se par cam scumpe ghetele (990 lei pentru Romania este chiar exagerat) si nici nu le vad o eficienta prea mare, atata lauda la adresa lor, dar daca stai sa te gandesti, obtii ce,, iti ofera,, kangoo jumps din orice alt aerobic (eu fac step de exemplu) si de 90x mai ieftin. Alte pareri? big grin

Răspuns Câştigător
| Liviucu a răspuns:

Tu arati atat de bine incat nu ai avea nevoie. Dar, cum orice printzZesS@ cand vrea are de toate... TREBUIE sa faci cum iti dicteaza inima.

Semnat: yoliviu. laughing >; D

| WeaponGirl explică (pentru Liviucu):

...ce n-as da sa obtin si eu fundite asa usor laughing)))))

| Liviucu a răspuns (pentru WeaponGirl):

Obtii daca-mi raspunzi si tu la intrebarea de astazi. happy

Ohh, numai nu pot sa te imbratisez. laughing)))) Virtual, of cors mai hors. laughing
Astept raspuuuuns dincolo...

}: D{

6 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Ce mai faci? Imi este foarte foarte f.f.f. dor de tine! blushing Esti bine honney? :*:*:*:*

| WeaponGirl explică (pentru Liviucu):

hee hee nu prea mai intru ca lucrez la licenta tongue in rest sint f bine happy tu?

| Liviucu a răspuns (pentru WeaponGirl):

Bine, vroiam să ştiu cum mai eşti. big hug
Şi eu am început, cu greu, dar sper să fie bine. happy

| razvy123 a răspuns:

Stiu ca mama mea a facut ceva vreme. se vad rezultate. dar nu trebuie sa platesti asa de mult...De exemplu in iasi sunt sali unde au cumparate deja ghetele, au antrenoare si faci exercitii cu ele. Cred ca gasesti si la tine in oras