| bogz a întrebat:

Ce parere aveti de o cursiera buna? Pot sa merg la drumuri lungi cu ea gen 400km?

1 răspuns:
| Trynda a răspuns:

Da. Eu am mers intr-o zi 90 de km cu un mountain bike, cu cauciucuri de munte, forme foarte mari. Mi-a fost greu ca trebuia sa pedalez incontinuu sa nu pierd viteza. Pe 90 km am avut viteza medie de 33km/h. Cu o cursiera scoti un timp mult mai bun. Eu m-am terminat dupa cursa aia, am mers 3 ore cu 2 opriri de 3 minute sa ma leg la sireturi si sa beau apica big grin. bafta.